آدرس و نقشه پارک آبی مالزی سان وی لاگون

مجموعه تفریحی سان وی لاگون و پارک آبی مالزی در منطقه پتالینگ جایا و فاصله ۱۵ دقیقه ای از شهر کوالالامپور واقع شده است. ایستگاه قطار شهری سوبانگ جایا نزدیک ترین ایستگاه قطار کی تی ام به پارک آبی سان وی لاگون مالزی می باشد. در صورتی که از وسیله نقلیه شخصی استفاده می کنید می توانید از طریق بزرگراه فدرال بسمت پوچونگ استفاده نمائید. در زیر می توانید نقشه راه های منتهی به پارک آبی کوالالامپور را مشاهده نمائید:

parke abi 5f05396d525d53757c49021cba7b1350a

سان وی لاگون (Sunway Lagoon) در اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۲ توسط نخست وزیر وقت مالزی، ماهاتیر محمد افتتاح و فعالیت خود را در مالزی آغار نمود. مجموعه تفریحی سان وی لاگون و پارک آبی مالزی توانسته با فراهم آوردن امکانات خوب تفریحی و گردشگری، در سالهای اخیر بالاترین رتبه جذب گردشگر را از آن خود سازد. پارک آبی سان وی لاگون در سال ۱۳۸۷ با تغییرات فراوانی همراه بود و وسایل تفریحی جدیدی به این مجموعه اضافه گردید.

پارک سان وی لاگون دارای ۵ مجموعه تفریحی مجزا و یک مرکز خرید بسیار بزرگ است که گردشگران می توانند اغلب مارکهای تجاری مشهور را در آن بیابند. مجموعه های تفریحی پارک آبی سان وی لاگون عبارتند از:

  • پارک آبی سان وی لاگون (Sunway Lagoon Water park)
  • پارک غرب وحشی
  • پارک هیجان و بازی
  • پارک وحشت
  • باغ وحش و پارک حیوانات

از میان بخشهای مختلف این مجموعه تفریحی، پارک آبی سان وی لاگون از شهرت بیشتری برخوردار است و این مجموعه را با نام پارک آبی سان وی لاگون می شناسند

SunwayLagoon2

پارک آبی سان وی لاگون مالزی

پارک آبی سان وی لاگون مالزی دارای بیش از ۸۰ وسیله و سرسره آبی است کهگردگران می توانند از آنها لذت ببرند. سرسره آبی سرعتی، سرسره های لوله ای مارپیچی، موج سواری بر روی موجهای مصنوعی بلند، موج سواری با تخته های موج سواری بخشی از تفریحات پارک آبی کوالالامپور می باشند. پارک آبی مالزی دارای محیطی بسیار سرسبز و جنگلی می باشد و این تفاوت بارز آن با پارک آبی وایلد وادی دبی و پارک آبی آتلانتیس دبی است.

689