76593799

هتل ۵ ستاره بیلت مور

اگر قصد سفر به گرجستان و پایتخت زیبای آن شهر تفلیس رادارید  هتل بسیار زیبای بلیت مور را برای اقامت انتخاب کنید

هتل ۵ ستاره بیلت مور تفلیس با قرار داشتن در بالای خط افق شهر تفلیس ، مانند یک سفینه فضایی به نظر می‌رسد و یک نشانه مدرن در تفلیس به حساب می‌آید .

این هتل سر تا سر شیشه شیشه است و با کلاس بسیار بالایی ساخته شده است .

هتل بیلت مور تفلیس با توجه به موقعیت مکانی خیلی خوب در خیابان روستاولی و نزدیک بودن به رود کر، در قلب پایتخت جای گرفته است

در اطرافاین هتل بوتیک‌های شیک طراحان مشهور، گالری‌های هنری و گنجینه‌ای از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی  قرار گرفته و درعین‌حال در کنار ساختمان‌های تجاری و دولتی، در موقعیتی عالی برای مسافران  واقع شده است.
طراحی این هتل  بی نظیر است یک آسمان‌خراش شیشه‌ای قابل‌توجه، نقطه پیوندی بین سنت و مدرنیته گرجستان است. میهمانان در لابی‌های بزرگ زیبا که دارای سقف‌های طاق کاری شده و کف‌پوش سنگ مرمر و چهل‌چراغ‌های بلورین هستند مورد خوش‌آمدگویی قرار می‌گیرند. یک مسیر شیشه‌ای، گذشته را به حال متصل می‌سازد و مهمانان را به بخش مدرن و معاصر هتل انتقال می‌دهد. این بخش دارای دکوری پرزرق‌ و برق از جنس دنیای معاصر بوده و یک مجاورت منحصربه‌فرد را ایجاد می‌کند. این هتل شامل ۲۱۴ اتاق و سوییت جادار است که هر یک از آن‌ها مدرن‌ترین مزایای روز و چشم‌اندازی فوق‌العاده کامل و مشابه کارت‌های پستی از بخش تاریخی جنوب شهر و خیابان‌های در تکاپوی تفلیس را به نمایش می‌گذارند. میهمانان از میان ۸ رده اتاق امکان انتخاب دارند که این رده‌ها شامل سوییت اختصاصی سلطنتی نیز هست که اوج تجمل را ارائه می‌کند.

 

82130163

82462700

80980509

82296119