76593799

هتل ۵ ستاره بیلت مور

اگر قصد سفر به گرجستان و پایتخت زیبای آن شهر تفلیس رادارید  هتل بسیار زیبای بلیت مور را برای اقامت انتخاب کنید

هتل ۵ ستاره بیلت مور تفلیس با قرار داشتن در بالای خط افق شهر تفلیس ، مانند یک سفینه فضایی به نظر می‌رسد و یک نشانه مدرن در تفلیس به حساب می‌آید .

این هتل سر تا سر شیشه شیشه است و با کلاس بسیار بالایی ساخته شده است .

هتل بیلت مور تفلیس با توجه به موقعیت مکانی خیلی خوب در خیابان روستاولی و نزدیک بودن به رود کر، در قلب پایتخت جای گرفته است

در اطرافاین هتل بوتیک‌های شیک طراحان مشهور، گالری‌های هنری و گنجینه‌ای از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی  قرار گرفته و درعین‌حال در کنار ساختمان‌های تجاری و دولتی، در موقعیتی عالی برای مسافران  واقع شده است.
طراحی این هتل  بی نظیر است یک آسمان‌خراش شیشه‌ای قابل‌توجه، نقطه پیوندی بین سنت و مدرنیته گرجستان است. میهمانان در لابی‌های بزرگ زیبا که دارای سقف‌های طاق کاری شده و کف‌پوش سنگ مرمر و چهل‌چراغ‌های بلورین هستند مورد خوش‌آمدگویی قرار می‌گیرند. یک مسیر شیشه‌ای، گذشته را به حال متصل می‌سازد و مهمانان را به بخش مدرن و معاصر هتل انتقال می‌دهد. این بخش دارای دکوری پرزرق‌ و برق از جنس دنیای معاصر بوده و یک مجاورت منحصربه‌فرد را ایجاد می‌کند. این هتل شامل ۲۱۴ اتاق و سوییت جادار است که هر یک از آن‌ها مدرن‌ترین مزایای روز و چشم‌اندازی فوق‌العاده کامل و مشابه کارت‌های پستی از بخش تاریخی جنوب شهر و خیابان‌های در تکاپوی تفلیس را به نمایش می‌گذارند. میهمانان از میان ۸ رده اتاق امکان انتخاب دارند که این رده‌ها شامل سوییت اختصاصی سلطنتی نیز هست که اوج تجمل را ارائه می‌کند.

 

82130163

82462700

80980509

82296119

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *