58383662

هتل ۵ ستاره اورنج کانتی آنتالیا

این هتل در یک معماری بسیار جالب طراحی شده و دارای ساحل اختصاصی در کنار دریای زیبای مدیترانه و همچنین یک اسکله خصوصی می‌باشد.

اتاق‌ها:

هتل اورنج کانتی  با اتاق های بسیار زیبا اقامت خوبی رابرای مسافران گرامی  در نظر دارد. اتاق های لوکس با نمای رو به شهرو رو به دریا که مجهز به تلویزیون، مینی‌بار، تهویه مطبوع و بالکن می‌باشند.

۱ سوئیت ۲۰۱ متری QUEEN BEATRIX که مجهز به تلویزیون، مینی‌بار، تهویه مطبوع، بالکن، دو اتاق خواب(که با یک درب به هم متصل‌اند)، تخت دو نفره و جکوزی می‌باشد.
۱ سوئیت ماه عسل ۸۸ متری که مجهز به تلویزیون، مینی‌بار، تهویه مطبوع، بالکن، دو اتاق خواب(که با یک درب به هم متصل‌اند) و تخت دو نفره می‌باشد.
۱ سوئیت ۹۶ متری PRINCESS MAXIMA که مجهز به تلویزیون، مینی‌بار، تهویه مطبوع، بالکن، یک اتاق خواب، یک پذیرایی و تخت دو نفره می‌باشد.
هم چنین تعدادی ازاتاق‌های هتل اورنج کانتی  رو به استخر، خلیج آنتالیا و یا کوه‌های توروس هستند. همچنین دکوراسیون مدرن و نقاشی‌های زیبا در کلیه اتاق‌های این هتل به چشم می‌خورد.
سرویس بهداشتی این هتل نیز بسیار بزرگ و دارای خدمات رایگان از جمله مواد شوینده، سشوار و حوله می‌باشد که روزانه مورد بررسی قرار می‌گیرند.

صندوق امانات و پارکینگ نیز رایگان می‌باشند.

رستوران‌ها:

مهمانان می توانند انواع غذاهای ایتالیایی و مکزیکی را سفارش دهند. صبحانه به صورت بوفه و با غذاهای سنتی ترکیه ای سرو می شود

هتل اورنج کانتی ۳ رستوران دارد که ۲ تا از آن‌ها آلاکارته می‌باشند.

رستوران DE WERELD بصورت بوفه بوده و صبحانه، ناهار و شام سرو می‌کند.(با ظرفیت ۴۵۰ نفر)
رستوران آلاکارته STEAKHOUSE غذاهای گوشتی و استیک سرو می‌کند.
رستوران آلاکارته SUSHI غذاهای ژاپنی سرو می‌کند.
هتل اورنج کانتی کافه های زیادی دارد که مسافران گرامی میتوانند ازآن استفاده کنند

کافه GRAND CAFE BAR که ظرفیت ۲۴۰ نفر را داراست.
کافه POOL BAR
کافی شاپ BULLDOG که ظرفیت ۱۰۰ نفر را داراست.
کافه PIER BAR که ظرفیت ۲۰۰ نفر را داراست.
کافه داخل دیسکو که ظرفیت ۶۰ نفر را داراست.
کافه ساحلی VIP
کافه لابی ۱ST KLASSE که ظرفیت ۱۰۰ نفر را داراست.
کافه PIANO BAR که ظرفیت ۶۰ نفر را داراست.
در کافه‌ها نوشیدنی‌های بین‌المللی و نوشیدنی‌های غیرالکلی سرو می‌شود. البته با توجه به فصل می‌تواند منوی کافه‌ها تغییر کند.

هم چنین این هتل برای سرگرمی روزو شب گردشگران امکانات تفریحی مناسبی در نظر گرفته است.

مرکز SPA هتل مجلل اورنج کانتی که با معماری شرقی و نمایی شبیه به معابد ساخته شده است، دارای امکاناتی نظیر حمام ترکی، سونا، ماساژ، جکوزی، اتاق بخار و ۲ باشگاه بدنسازی می‌باشد.

این هتل دارای استخر سر پوشیده، استخر رو باز و پارک آبی با سرسره (مخصوص کودکان) است که می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید.

همچنین برای کودکان و نوجوانان استخر مخصوص کودکان و مینی باشگاه فراهم است. در این هتل خدمات نگهداری از کودکان نیز ارائه می‌شود.

هتل اورنج کانتی تفریحات شبانه‌ای چون دیسکو، گروه نمایش و موزیک زنده برای مسافرانش در نظر گرفته است.

فاصله هتل اورنج کانتی تا مرکز کمر حدود ۳۰۰ متر است که تنها با ۵ دقیقه پیاده روی به مراکز خرید کمر خواهید رسید. همچنین فاصله این هتل تا مرکز آنتالیا حدود ۴۶ کیلومتر و تا فرودگاه آنتالیا حدود ۵۹ کیلومتر می‌باشد.

78339575

58384313

58387736