13748197

هتل ۴ ستاره بلک برد

در سفر به استانبول یکی از هتل های خوب برای اقامت مسافران هتل ۴ ستاره بلک برد می باشد.

هتل بلک برد (Black Bird Hotel Istanbul ) ، استانبول در مکانی از شهر واقع شده که  بیشترآثار تاریخی و اماکن دیدنی در اطراف آن قارار دارد. بازار بزرگ و مسجد سلیمانیه نمونه هایی از این آثار تاریخی میباشند.

اتاق های هتل بلک برد با یک دکور اسیون شیک و زیبا آراسته شده با مبلمانی مجلل و لوکس و با داشتن دیواره های تمام شیشه ای نمای زیبایی از شهر را در معرض تماشای مسافران قرار می دهد . در کنار اتاق های استاندارد که مجهز به امکانات رفاهی مناسبی از قبیل یخچال، تلویزیون و گاوصندوق و …هستند اتاق هایی نیز برای معلولین درنظرگرفته شده که امکانات خاص خود را دارند.

امکانات تفریحی و ورزشی هتل بلک برد استانبول شامل استخر، ماساژ، سونا، حمام ترکی و بخار، حمام ترکی و مرکز بدنسازی می باشد.

قبل از بازدید از جاهای دیدنی استانبول صبحانه خود را در بوفه  یا در اتاق میل کنید و با استفاده از اینترنت رایگان و بیسیم موجود در اماکن عمومی هتل، به راحتی برنامه گشت و گذار خود را هماهنگ نموده و یا با دوستان و خانواده در تماس باشید. حتی می توانید برنامه گردش خود را از خدمات تورهای هتل دریافت کنید .

خدمات و امکانات دیگر هتل بلک برد استانبول می توان به خدمات خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت،اینترنت بی سیم رایگان، لباسشویی، خشکشویی، آرایشگاه، صبحانه در اتاق، اتو کشی، صرافی ، کفش و واکس، بسته های نهار،خدمات تورها، فکس و کپی ، رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، آسانسور، پذیرش و تحویل سریع، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، بار ، اتاقهای ضد صدا، گرمایش، منطقه بدون سیگار و محل عبادت اشاره کرد .

 

32223632

13747344

13748853