50915364

هتل بلکنتی( BELCONTI HOTEL)

هتل بلکنتی” (BELCONTI  HOTEL) در منطقه بلک شهر آنتالیا واقع شده است. این هتل در حاشیه صنوبرهای محافظت شده و جنگلی زیبا با درخت‌های اوکالیپتوس و در میان باغ وسیعی کنار ساحل بلک واقع شده است و دارای ساحل شنی اختصاصی می باشدبلک به عنوان بهشت گلف با مدرن ترین دوره های گلف مطابق با استانداردهای جهانی شناخته شده است. همچنین آن نقطه ایده آل شروع برای کشف مناظر قدیمی منطقه هست. جدید و نه دور از هتل Belconti Resort می باشد،

در هتل Belconti Resort کلاً تهویه مطبوع هوا در ساختمان اصلی با لابی ای که خوش سلیقه طراحی شده و پذیرش لابی بار با چشم انداز تراس و ۴ آسانسور پانورامیک، یک ساختمان جانبی و ۲-۳ طبقه مختلف ویلا،رستوران اصلی با منطقه برای غیر سیگاری ها و تراس موجود است. ۲ تا رستورانA’la Carte با غذاهای ایتالیایی و عثمانی، چادر صحرایی با نان سنتی وجود دارد. مرکز خرید، کافی نت، آرایشگاه، استخر سرپوشیده با دمای ۲۷-۲۹ به مساحت ۱۲۲ مترمربع، جکوزی، حمام ترکی، حمام بخار و سونا، سالن بدنسازی و سالن آرایش و زیبایی، منطقه بازی، خشکشویی، مینی کلوب و کلوب جوانان، ۲ استخر شنا (۹۰۵ مترمربع/ ۷۲۴ مترمربع) با ۳ سرسره آبی، تراس برای حمام آفتاب، استخر کودکان و زمین بازی، ۱۰ زمین تنیس، تنیس روی میز، مینی گلف، بسکتبال و والیبال ساحلی، ورزش های آبی، اتاق های جلسات و کنفرانس را دارد. به دست کردن دستبند های All- inclusiveضروری است.
اتاق های هتل بلکنتی

هتل بلکنتی آنتالیا دارای اتاق های زیادی می باشد همه اتاق های هتل روبه دریا و منظره های قشنگی هستند که با اقامت در این هتل اوقات خوشی را خواهید گذراند. اتاق های ویلا همه کفشان از سنگ می باشد. هتل بلکنتی دارای اتاق های مختلفی برای سلیقه ها و تعداد مختلف می باشد که عبارتند از:

· ۵۰۵ اتاق Standard

· ۵۳ سوئیت : این سوئیت به صورت مدرن طراحی شده و دارای ۱ اتاق خواب و ۱ اتاق نشیمن می باشد.

· ۲۶ اتاق Deluxe : این اتاق ها به صورت لوکس طراحی شده و دارای تلویزیون LCD و جکوزی می باشد.

· ۲ سوئیت Deluxe : این اتاق ها به صورت لوکس طراحی شده و دارای تلویزیون LCD ، جکوزی، ۲ اتاق خواب و ۱ اتاق نشیمن می باشد.

· ۴ اتاق Honeymoon : این اتاق ها به صورت لوکس طراحی شده و دارای تلویزیون LCD و جکوزی می باشد.

· ۶ اتاق Apart : این اتاق ها به صورت لوکس طراحی شده و دارای تلویزیون LCD ، جکوزی، ۱ اتاق خواب، آشپزخانه و اتاق نشیمن می باشد.
هم چنین امکانات خیلی خوبی در  اتاق های هتل بلکنتی آنتالیا برای مسافران در نظر گرفته شده است

· تهویه مطبوع عمومی هوا

· بالکن یا تراس

· پاسیو

· حمام و دستشویی

· سشوار

· تلویزیون

· کانال موزیک

·صندوق امانات

·مینی بار

·کف پوش موکت

رستوران  های هتل بلکنتی:

رستوران آلاکارته  OTTOMAN: سرو غذاهای سنتی ترکی با ظرفیت ۱۰۰۰ نفر
رستوران آلاکارته  FISH: سرو ماهی و غذاهای دریایی
رستوران آلاکارته  ایتالیایی: سرو غذاهای ایتالیایی
رستوران آلاکارته  باربیکیو
صبحانه، ناهار و شام ، صبحانه دیرهنگام، اسنک های بعد از ظهر، بستنی، چای، قهوه، کیک ساعتی، بوفه رژیمی، چادر صحرایی با نان های گرد سنتی و اسنک های نیمه شب. نوشیدنی روی میز، رستوران و بار موجود می باشد. نوشیدنی های غیر الکلی به طور مداوم (۲۴ ساعته در لابی بار) سرو می شود و بقیه نوشیدنی ها ( وارداتی) از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۰۲:۰۰ سرو می شود.

هم چنین در این هتل برای اقات فراغت مسافران سرگرمی های مناسبی تدارک دیده شده است

فعالیت های روزانه: مسابقات مثل تنیس، مینی گلف، والیبال ساحلی، تیراندازی و محدوده تیراندازی، آموزش رقص های حرفه ای، کلاس های آشپزی، نمایش های بعد از ظهر تیم حرفه ای انیمیشن هتل Belconti Resort ، موسیقیی زنده،جشن حباب و کف و … .

 فعالیت های مخصوص کودکان : مینی کلوب ( بچه های بین ۴-۱۱)، کلوب نوجوانان ( ۱۲-۱۶- فقط در High Season )، زمین بازی کودکان، استخر کودکان (۲۵مترمربع)، مینی بوفه (فقط در High Season )، صندلی کودک، تخت خواب کودک، مینی ویدئو.

هتل بلکونتی دارای خدمات تفریحی شبانه مختلفی از جمله دیسکوی بسیار جالب از نظر طراحی، نمایش، موزیک زنده و آواز می‌باشد که به فراخور زمان اجرا می‌گردند.

در این هتل یک مرکز تندرستی برای مسافران در نظر گرفته شده است.

تندرستی و سلامتی شما، با روش ها و تمرین های طبیعی بر روی جسم و روح به بهبودی ذهن شما کمک می کند. از شروع تعطیلاتتان تا آخرش استرس را از زندگی و حجم کار روزانه خودتان،خانواده تان و بچه ها دور می کند. از سر تا انگشتان پایتان در مرکز تندرستی ما با ماساژ، حمام ترکی،درمان های زیبایی و بدن، سونا و حمام بخار خستگیتان را از بین ببرید. سلامتی هدف اصلی تعطیلات شماست

 

33568967

50007662

 33561325