royal-210x101

اگر قصد سفر به مالزی دارید یکی از هتل های مناسب هتل رویال چولان می باشد.

هتلی لوکس- زیبا و بسیار تمیز است که در مرکز شهر کوالالامپور قرار گرفته است .یک هتل بسیار شیک که دسرسی آسان به مراکز خرید  تجاری شیک همچون  پاویلتون و برجهای دوقلو را دارد.

از امکانات خوب این هتل استخر فضای باز به همراه تخت های آفتابگیری , سالن ژیمناستیک , وای فای رایگان و پارکینگ رایگان می باشد. این نکته رو هم بگم  معماری جاب و فوق العاده  هتل رویال چولان  می باشد

royal1

از نور افشانی و سایه روشن های جذابی در اتاق ها استفاده شده که نهایت آرامش را برای شما مسافرین عزیز فراهم خواهد کرد. در اتاق ها تلویزیون، حمام با کیفیت، سیستم تهویه و… فراهم است.

royal11

رستوران های هتل رویال چولان مالزی (Royal chulan) با کیفت غذایی عالی و تنوع زیاد به خوبی توانسته اند با در نظر گرفتن ذائقه مسافرین عزیز غذاهایی خوش طعمی را برای مسافران تدارک بینند. کافی شاپ های این هتل هم جایی است که باید آن را تجربه کنید.هنگام رفتن به دیدار اماکن می توانید وسایل مهم خود را به بخش امانات بدهید و با سرویس های ۲۴ ساعته این هتل خیالتان از هرچیزی راحت باشد.

royal198

هم چنین  نزیک بودن فرودگاه به هتل رویال چولان میباشد که شما مسافرین عزیز برای رسیدن به فرودگاه هم نیازی به استرس ندارید چرا که یک فاصله ۴۵ کیلومتری از هتل تا فرودگاه راه است.