آدرس: خیابان ساحلی جمیرا – نزدیک باغ وحش دبی
ساعات کار: ۱۰صبح تا ۱۰ شب – جمعه ها ۴ بعد ازظهر تا ۱۰ شب

مرکز خرید مرکاتو‌  دبی به سبک رنسانس‌ است و دارای یک سینمای چندگانه‌ با هفت پرده نمایش و بیش از ۹۰ فروشگاه است. این مرکز دارای بیش از ۹۰ فروشگاه و چندین غذاخوری و کافی شاپ می باشد. شعبه ای از سوپرمارکت بزرگ “اسپینیز” نیز در این مرکز قرار دارد. ۷ سالن سینما “سنچری سینما” نیز از بخش های دیگر این مرکز می باشند.

مرکز مرکاتو دبی

مرکز مرکاتو دبی

جزئیات فروشگاه
مد ایتالیایی آرمانی ژونیور (‌ (Armani Junior
لوازم خانگی بمبی (Bombay)
سینمای چندگانه‌ گراند سینما (Grand Cinema)
پوشاک جین و اسپورت‌ مردانه و زنانه دیزل (Diesel)
اسباب بازیهای آموزشی برای کودکان مرکز آموزش ابتدایی (Early Learning Centre)
مد زنانه فلورت (Fleurt)
خانه مد آلمان هوگو باس (Hugo Boss)
کفشهای زنانه میلانو (‌ (Milano
پوشاک و مایوهای‌ زنانه برزیلی مدا برزیل (Moda Brazil)
لباس زیر و لباس شب زنانه با کیفیت عالی نایومی (Nayomi)
سوپر مارکت اسپاینیز ‌(Spinneys)
مد معمولی تاپ شاپ (Topshop)

مرکز خرید مرکاتو از مراکز خرید منحصر به فرد، با معماری  متعلق به دوره رنسانس می باشد و پذیرای بازدیدکنندگان فراوانی است.

دیدار از این مرکز را به همه و حتی کسانی که قصد خرید هم ندارند، توصیه می نماییم. گردش در این مرکز خرید به مانند گردش در یک موزه ای زیبا متعلق به دوران رنسانس می باشد. این مرکز بسیار دیدنی توسط طراح معروف ایتالیایی(( دانیل مورللی)) و بر اساس معماری دوره رنسانس طراحی گردیده است. تماشای معماری خیره کننده این مرکز، لذت خرید را دو چندان می نماید. این مرکز دارای بیش از ۹۰ فروشگاه و چندین غذاخوری و کافی شاپ می باشد.

TH_1409655457_382fc09e25e7298a7b15d87fcd0db745
شعبه ای از سوپر مارکت بزرگ اسپینیز (spines) نیز در این مرکز قرار دارد. ۷ سالن سینما((سنچری سینما)) نیز از بخش های دیگر این مرکز می باشند. معمولاً در تعطیلات آخر هفته، برنامه های سرگرم کننده ای برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته می شود.